WITRYNA WYKONANA W RAMACH PROJEKTU

"Dywersyfikacja i rozwój populacji żubrów w północno-zachodniej Polsce", współfinansowanego w ramach Instrumentu finansowanego na rzecz Środowiska (ENV.E.3. - LIFE - Przyroda_ ze środków LIFE+ (umowa o dofinansowanie projektu z dnia 28.07.2014 r. nr LIFE13NAT/PL/000010) oraz ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (umowa o dofinansowanie projektu z dnia 16.07.2014 r. nr 478/2014/Wn-16/OP-RE-LF/D)."
 
 
 
 
 
 
 

Dane teleadresowe

Dzika Zagroda

Jabłonowo 4278-650

Mirosławiec

dzika.zagroda@op.pl


Osoby do kontaktu:

Magdalena Tracz,tel. 661 647 616, 91 397 29 35, e-mail: magdalena.tracz@zubry.org

Maciej Tracz, tel. 501 009 692, e-mail: maciej.tracz@zubry.org

Marcin Grzegorzek, tel. 605 093 721, e-mail: marcin.grzegorzek@zubry.org

Malwina Kujawa, tel. 603 366 571, e-mial: malwina.kujawa@zubry.org

Anna Adamowicz, e-mial: anna.adamowicz@zubry.org

Agnieszka Adamczyk, e-mial: agnieszka.adamczyk@zubry.org

Mariusz Bockowski, e-mial: mariusz.bockowski@zubry.org

Kamil Pietrzak, e-mial: kamil.pietrzak@zubry.org

Podziel się na:
  • RSS